Компанія

НАША КОМАНДА

У сфері реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ми працюємо більше 20 років.

ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Наш досвід роботи складається не тільки з питань діяльності суб’єктів приватного права, які займалися підготовкою документів, реєстрацією підприємств, наданням інших юридичних та бухгалтерських послуг, але й суб’єктів публічного права в сфері підтримки підприємництва, в тому числі державних реєстраторів та нотаріусів.

Ми знаємо точно, що запорукою швидкої та успішної реєстрації і подальшої діяльності підприємства є правильно складені установчі та реєстраційні документи. Це особливо важливо зараз, оскільки профільним законом встановлено недопустимість в документах будь-яких помилок. Виправлення ваших помилок відбувається за окремою процедурою на платній основі.

Тисячі наших клієнтів залишаються з нами на зв’язку, звертаються за допомогою та консультаціями.

Часто виникають випадки коли діяти треба швидко і безпомилково. Безпосереднє і документальне знання історії створення та діяльності підприємства допомагають приймати правильні рішення при їх наступних трансформаціях. Наші клієнти завжди можуть на це розраховувати.

Ми пропонуємо не тільки комплекси послуг “під ключ”, але й будь-які їх частини за вашим бажанням (заповнені реєстраційні заяви, розроблені установчі документи, готові рішення, протоколи тощо). До речі, безкоштовні консультації – це реальність для наших постійних клієнтів.

Сьогодні реєстраційні процедури стали дуже простими, але все одно вони вимагають відповідного досвіду та фаху. З огляду на це, ми пропонуємо деякі послуги он-лайн. Сподіваємося, що вони будуть зручними та вигідними для вас. Тепер вже по всій Україні.